3. kolo Extraligové soutěže - X. Golemova ruka a mezinárodní soutěž

» Junioři «
» Senioři «

Levá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Surá Dana
CZE
12b
2.
Gálová Klára
CZE
9b
3.
Vojtková Markéta
CZE
6b
Pravá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Surá Dana
CZE
12b
2.
Vojtková Markéta
CZE
9b
3.
Gálová Klára
CZE
6b

Juniorky nad 60 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Nováková Renata
CZE
13b
2.
Bobáková Marianna
SVK
--
3.
Halbichová Renata
CZE
9b
4.
Suchánková Jana
CZE
6b
Juniorky nad 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Bobáková Marianna
SVK
--
2.
Halbichová Renata
CZE
13b
3.
Molnárová Katarina
SVK
--
4.
Nováková Renata
CZE
9b
5/6.
Suchánková Jana
CZE
6b


Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Taov Roland
HUN
--
2.
Farkaš Martin
CZE
17b
3.
Fischer Pavel
CZE
14b
4.
Streďanský Josef
SVK
--
5/6.
Klein Radek
CZE
8b
5/6.
Netvich Michal
CZE
8b
7/8.
Gregonička Ivan
SVK
7/8.
Vápeník Jan
CZE
3b
9.
Táth Alex
HUN
--
Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Pierre Branders
BEL
--
2.
Streďanský Josef
SVK
--
3.
Gregonička Ivan
SVK
--
4.
Taov Roland
HUN
--
5/6.
Farkaš Martin
CZE
14b
5/6.
Klein Radek
CZE
14b
7/8.
Fischer Pavel
CZE
8b
7/8.
Netvich Michal
CZE
8b
9/12.
Táth Alex
HUN
--
9/12.
Vápeník Jan
CZE
2b


Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Plíhal Tomáš
CZE
12b
2.
Zouhar Leoš
CZE
9b
3.
Vráblík Dušan
CZE
6b
Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Plíhal Tomáš
CZE
12b
2.
Zouhar Leoš
CZE
9b
3.
Vráblík Dušan
CZE
6b


Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Svoboda Matěj
CZE
11b
2.
Vlk Otto
CZE
8b
Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Svoboda Matěj
CZE
11b
2.
Vlk Otto
CZE
8b


Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Koňařík Ondřej
CZE
15b
2.
Tesař Jan
CZE
12b
3.
Vrtal Marek
CZE
9b
4.
Kušnír Tibor
SVK
--
5/6.
Tesař Petr
CZE
6b
5/6.
Syrovátka Jiří
CZE
6b
Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Stát:
Body:
1.
Koňařík Ondřej
CZE
15b
2.
Vrtal Marek
CZE
12b
3.
Kušnír Tibor
SVK
--
4.
Tesař Petr
CZE
8b
5/6.
Tesař Jan
CZE
4b
5/6.
Syrovátka Jiří
CZE
4b