4. kolo Extraligové soutěže - Podivín

» Junioři «
» Senioři «

Levá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Vojtková Markéta
Troubky
12b
2.
Surá Dana
Podivín
9b
3.
Bubenčíková Jana
Podivín
6b
Pravá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Vojtková Markéta
Troubky
12b
2.
Surá Dana
Podivín
9b
3.
Bubenčíková Jana
Podivín
6b

Juniorky nad 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Nováková Renáta
Židlochovice
13b
2.
Halbichová Renáta
Valašská Bystřice
10b
3.
Gálová Klára
Podivín
7b
4.
Suchánková Jana
Troubky
4b
Juniorky nad 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Nováková Renáta
Židlochovice
13b
2.
Halbichová Renáta
Valašská Bystřice
10b
3.
Gálová Klára
Podivín
7b
4.
Suchánková Jana
Troubky
4b


Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Farkaš Martin ml.
Milovice n/L
18b
2.
Klein Radek
Židlochovice
15b
3.
Zouhar Leoš
Židlochovice
12b
4.
Vápeník Jan
Židlochovice
9b
5/6.
Pospíšil David
Hluk
5b
5/6.
Nentvich Michal
Židlochovice
5b
7/8.
Chalupa Filip
Židlochovice
2b
7/8.
Daníček Marek
Hluk
2b
9/12.
Javorčík Martin
Milovice n/L
1b
Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Farkaš Martin ml.
Milovice n/L
19b
2.
Klein Radek
Židlochovice
16b
3.
Zouhar Leoš
Židlochovice
13b
4.
Nentvich Michal
Židlochovice
10b
5/6.
Daníček Marek
Hluk
6b
5/6.
Javorčík Martin
Milovice n/L
6b
7/8.
Chalupa Filip
Židlochovice
2b
7/8.
Pospíšek David
Hluk
2b
9/12.
Stehlík Zdenek
Podivín
1b
9/12.
Vápeník Jan
Židlochovice
1b


Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Fischer Pavel
Podivín
15b
2.
Vráblík Dušan
Hluk
12b
3.
Plíhal Tomáš
Židlochovice
9b
4.
Drozd Radek
Židlochovice
6b
5/6.
Haiser Aleš
Židlochovice
2b
5/6.
Komínek Tomáš
Velké Meziříčí
2b
Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Fischer Pavel
Podivín
15b
2.
Plíhal Tomáš
Židlochovice
12b
3.
Drozd Radek
Židlochovice
9b
4.
Vráblík Dušan
Hluk
6b
5/6.
Haiser Aleš
Židlochovice
2b
5/6.
Komínek Tomáš
Velké Meziříčí
2b


Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Svoboda Matěj
Židlochovice
11b
1.
Syrovátka Jiří
Hluk
8b
Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Svoboda Matěj
Židlochovice
11b
1.
Syrovátka Jiří
Hluk
8b


Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Tesař Jan
Židlochovice
15b
2.
Vrtal Marek
Hluk
12b
3.
Kušnír Tibor
jednotlivec
9b
4.
Tesař Petr
Židlochovice
6b
5/6.
Jurásek Robin
Podivín
2b
5/6.
Ježek Michal
Hluk
2b
Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Vrtal Marek
Hluk
15b
2.
Tesař Jan
Židlochovice
12b
3.
Kušnír Tibor
jednotlivec
9b
4.
Tesař Petr
Židlochovice
6b
5/6.
Jurásek Robin
Podivín
2b
5/6.
Ježek Michal
Hluk
2b