1. kolo Extraligové soutěže v Praze - Radotín

» Junioři «
» Senioři «

Levá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Surá Dana
Podivín
11b
2.
Svobodová Zuzka
Beroun
8b
Pravá ruka - Juniorky do 60 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Surá Dana
Podivín
11b
2.
Svobodová Zuzka
Beroun
8b


Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Fisher Pavel
Podivín
21b
2.
Farkaš Martin ml.
Milovice n/L
18b
3.
Stehlík Zdeněk
Podivín
15b
4.
Svoboda, Michal
Židlochovice
12b
5/6.
Al-Hamid Viktor
Praha - AKP
8b
5/6.
Vápeník, Jan
Židlochovice
8b
7/8.
Klein Radek
Židlochovice
5b
7/8.
Matula Jan
Židlochovice
5b
9/12.
Chalupa Filip
Židlochovice
1b
9/12.
Nentvich Michal
Židlochovice
1b
9/12.
Pospíšek David
Hluk
1b
9/12.
Daníček Marek
Hluk
1b
Junioři do 65 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Farkaš Martin ml.
Milovice n/L
21b
2.
Matula Jan
Židlochovice
18b
3.
Fisher Pavel
Podivín
15b
4.
Stehlík Zdeněk
Podivín
12b
5/6.
Al-Hamid Viktor
Praha - AKP
8b
5/6.
Klein Radek
Židlochovice
8b
7/8.
Chalupa Filip
Židlochovice
5b
7/8.
Pospíšek David
Hluk
5b
9/12.
Vápeník, Jan
Židlochovice
1b
9/12.
Daníček Marek
Hluk
1b
9/12.
Svoboda, Michal
Židlochovice
1b
9/12.
Nentvich Michal
Židlochovice
1b


Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Miroš Milan
Hluk
12b
2.
Svoboda Matěj
Židlochovice
9b
3.
Plíhal Tomáš
Židlochovice
6b
Junioři do 70 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Miroš Milan
Hluk
12b
2.
Svoboda Matěj
Židlochovice
9b
3.
Plíhal Tomáš
Židlochovice
6b


Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Vrtal Adam
Hluk
13b
2.
Koňařík Ondřej
Velké Karlovice
10b
3.
Fisher Jiří
Podivín
7b
4.
Ivičič Richard
Židlochovice
4b
Junioři do 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Vrtal Adam
Hluk
13b
2.
Fisher Jiří
Podivín
10b
3.
Koňařík Ondřej
Velké Karlovice
7b
4.
Ivičič Richard
Židlochovice
4b


Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Tesař Jan
Židlochovice
15b
2.
Pešek Tomáš
Podivín
12b
3.
Zamrzla Martin
jednotlivec
9b
4.
Tesař Petr
Židlochovice
6b
5/6.
Vrtal Marek
Hluk
3b
5/6.
Ježek Michal
Hluk
3b
Junioři nad 75 kg

Místo:
Jméno:
Oddíl:
Body:
1.
Pešek Tomáš
Podivín
15b
2.
Zamrzla Martin
jednotlivec
12b
3.
Vrtal Marek
Hluk
9b
4.
Tesař Petr
Židlochovice
6b
5/6.
Tesař Jan
Židlochovice
2b
5/6.
Ježek Michal
Hluk
2b