Výsledky z jednotlivých soutěží

Sezóna 2015/2016:

23.4.2016 Mistroství České republiky, Podivín

12.3.2016 Pohárová soutěž, Dolní Bousov

14.11.2015 Pohárová soutěž, Hluk


Sezóna 2014/2015:

11.4.2015 Mistroství České republiky, Praha

14.3.2015 Extraligová soutěž (IV. kolo), Podivín

30.8.2014 Extraligová soutěž (I. kolo), Češov


Sezóna 2013/2014:

14.6.2014 Mistrovství České republiky, Židlochovice

26.4.2014 Extraligová soutěž (IV. kolo), Podivín

1.2.2014 Golem's Hand 2013 (III. kolo), Brno

23.11.2013 Extraligová soutěž - PRO (II. kolo), Mladějov
23.11.2013 Extraligová soutěž - NOVICE (II. kolo), Mladějov

5.10.2013 Extraligová soutěž (I. kolo), GP Pepa Opava

Sezóna 2012/2013:

» Průběžné nominace na MR 2012 «

22.6.2013 Mistrovství České republiky 2013, Kostice

13.4.2013 Podivín 2013 (IV. kolo EL 12/13), Podivín

2.2.2013 Golem's Hand 2013 (III. kolo EL 12/13), Dubňany



Sezóna 2011/2012:

» Průběžné nominace na MR 2012 «

14.4.2012 Mistrovství České republiky 2012, Dolní Bousov

10.3.2012 XII. Velká cena Podivína (IV. kolo EL 11/12), Podivín

4.2.2012 XV Golem's Hand (III. kolo EL 11/12), Židlochovice

22.10.2011 Extraligová soutěž (II. kolo EL 11/12), Hluk

3.9.2011 Extraligová soutěž (I. kolo EL 11/12), Dolní Bousov



Sezóna 2010/2011:

» Průběžné nominace na MR 2011 «

28.5.2011 Výsledky Mistrovství České republiky 2011, Podivín

9.-15.5.2011 Výsledky Mistrovství Evropy, Turecko

2.4.2011 Výsledky MR juniorů 2011, Chlumec nad Cidlinou

2.4.2011 Výsledky MR týmů 2011, Chlumec nad Cidlinou

26.2.2011 VII. Junior Visegrad Grand Prix, Židlochovice

5.2.2011 Extraligová soutěž (IV. kolo EL 10/11), XIV Golem's Hand, Brno

6.11.2010 Extraligová soutěž (III. kolo EL 10/11), Hluk

2.10.2010 Extraligová soutěž (II. kolo EL 10/11), Mladějov v Čechách

4.9.2010 Extraligová soutěž (I. kolo EL 10/11), Prague Open



Sezóna 2009/2010:

» Průběžné nominace na MR 2010 «

1.5.2010 Mistrovství České republiky 2010, Městec Králové

10.4.2010 Mistrovství České republiky juniorů 2010, Podivín

10.4.2010 Mistrovství České republiky týmů 2010, Podivín

6.2.2010 Extraligová soutěž (IV. kolo EL 09/10), XIII. Golem's Hand, Brno

12.12.2009 Superextraliga (III. kolo EL - SEL), Praha - Radotín

7.11.2009 Extraligová soutěž (II. kolo EL 09/10), Hluk

26.9.2009 - Superextraliga (I. kolo EL - SEL), Městec Králové



Sezóna 2008/2009:

» Průběžné nominace na MR 2009 «

25.4.2009 - Mistrovství České republiky, Troubky

4.4.2009 - Mistrovství České republiky juniorů, Židlochovice

21.3.2009 - 4. kolo Extraligové soutěže, Lysá nad Labem

7.3.2009 - 3. kolo Extraligové soutěže, Podivín

17.1.2009 - XII. Golem's Hand, Brno

19.12.2008 - Vánoční páka

30.11-7.12.08 - XXX. Mistrovství světa, Kelowna (CAN)

15.11.2008 - IV. Judgement Day, Budapešť (HUN)

4.10.2008 - 2. kolo Extraligové soutěže Proclima cup 2008, Dolní Bousov

6.9.2008 - 1. kolo Extraligové soutěže Velké Meziříčí




Sezóna 2007/2008:

» Průběžné nominace na MR 2008 «

8.3.2008 - 4. kolo Extraligové soutěže v Podivíně

16.1.2008 - 3. kolo Extraligové soutěže XI. Golemova ruka

8.12.2007 - 2. kolo Extraligové soutěže v Dolním Bousově

1.9.2007 - 1. kolo Extraligové soutěže v Praze - Radotín



Sezóna 2006/2007:

» Průběžné nominace na MR 2007 «

20.6.2007 - Výsledky České reprezentace na European Championship 2007, Lycksele, Sweden

21.4.2007 - Mistrovství České republiky seniorů, Velké Meziříčí 2007

10.3.2007 - 4. kolo Extraligové soutěže - Podivín

10.2.2007 - 3. kolo Extraligové soutěže - X. Golemova ruka a mezinárodní soutěž

13.1.2007 - Pohárová soutěž - Triglav páka

25.11.2006 - 2. kolo Extraligové soutěže - Dolní Bousov

14.10.2006 - Pohárová soutěž - Dolní Bousov

30.9.2006 - 1. kolo Extraligové soutěže v Praze - Radotín